Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneU Kuruca


ul. Pod Grapą 25Kategoria: pokoje gościnne
34-405 Białka TatrzańskaLiczba miejsc: 30
(woj. małopolskie)Cena: 25zł - 100zł


www:
tel. +48 600 450 563
tel. +48 600 390 563

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Mały kompleks wypoczynkowy w Białce Tatrzańskiej "U Kuruca". Serdecznie zapraszamy na oświetlony stok narciarski oraz do nowootwartego domu "Emilia" na niezapomniany wypoczynek. Kwatery prywatne "Emilia" to ponad 20 miejsc noclegowych. Dostępne są pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami, wykończone i umeblowane drewnem naturalnym. Pokoje są ogrzewane, zaś gospodarze zapewniają utrzymanie ich w czystości. Budynek znajduje się w odległości 30m od naszego wyciągu. Wyżywienie - do uzgodnienia. Naszym gościom zapewniamy parking.

Stok ok.300m orczykowy, sztucznie naśnieżany i oświetlany, ratrakowany. Szkółka narciarska 60zł za godzinę jazdy do umówienia na miejscu. Możliwość zorganizowania zawodów narciarskich. Dysponujemy wyciągiem narciarskim orczykowym typy TATRAPOMA o długości 300m. Stok jest sztucznie śnieżony oraz oświetlony. Wyciąg jest czynny od godziny 09:00 do ostatniego klienta. Przy wyciągu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkółka narciarska, karczma regionalna, duży parking oraz grill.

Posiadamy do Państwa dyspozycji szeroki zakres sprzętu narciarskiego renomowanych firm, jak również sprzętu snowboardowego. Buty narciarskie od numeru 26 do 48. Zapewniamy również profesjonalna obsługę także w zakresie serwisu narciarskiego, możliwość zarezerwowania sprzętu oraz kaski dla najmłodszych.

W karczmie można się posilić daniami "szybkimi" jak również z grilla.

Podajemy również piwo i wino grzane oraz napoje chłodne, jak i przekąski.

Regionalny i przytulny wystrój z kominkiem i piłkarzykami na dolnej sali i bilardem na górnej. Wieczorami zapraszamy na karaoke, raz w tyg posiady przy muzyce góralskiej z pieczonym prosiakiem. Możliwość zorganizowania kuligu oraz imprez zamkniętych.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorgrill
parkingkuchniawyżywienie

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść