Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowane
Dom na Górce


Szymanówek 11Kategoria: agroturystyka
05-084 LesznoLiczba miejsc: 27
(woj. mazowieckie)Cena: 30zł - 40zł
(Pokaż na mapie)


www:
tel. +48 (22) 796 21 20
tel. +48 605 975 703

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Gospodarstwo położone jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, na częściowo zalesionej 3ha działce z dala od sąsiadów. Odległość od Warszawy - 35km. Dojazd: pociągiem do Błonia, autobusem 719 od Warszawy do Leszna (3,5km do nas). Przywozimy gości. Oczywiście można dojechać samochodem - załączamy mapkę. Przyjmujemy zwierzaki, u nas żyje pies Leon i kotka Kicia.

Do dyspozycji gości mamy około 27 miejsc ( miejsc po imprezie może być więcej) w pokojach 1-2-osobowych 9 miejsc, w wieloosobowych 18; 3 łazienki, świetlicę z kominkiem. Udostępniamy kuchnie i przyległy do niej pokój z kominkiem. Wokół domu rozciąga się piękny teren z dwoma miejscami na ognisko, kuchnią polową, dużą stodołą z drewnianą podłogą, stołami i ławami. Na terenie gości mają dostęp do bezprzewodowego Internetu, korzystając z własnego laptopa. Dom położony jest na górce, w dole mamy jeziorko z wysepka, po którym kursuje prom. Na terenie jest też niewielki plac zabaw.

W okresie jesiennym grzybobranie zawsze udane, zimą gdy śnieg spadnie oferujemy spacery na nartach biegowych. We współpracy z sąsiadami organizujemy przejażdżki wozami lub saniami po puszczy, można też umówić się na jazdy konne. Współpracujemy też z leśnikiem, który oprowadza wycieczki po puszczy i prowadzi ciekawe zabawy edukacyjne. W Lesznie można obejrzeć najgrubsze drzewo w Polsce. W pobliskiej Żelazowej Woli zwiedzamy muzeum Chopina, w Sochaczewie muzeum kolejki wąskotorowej, niedaleko jest tez Niepokalanów, Szymanów Nieborów i Łowicz, Czerwińsk. Miejsca wymienione można zwiedzić między posiłkami. Posiłki podajemy wg. umowy. Możliwe są tradycyjne lub nie, mogą być też wegetariańskie czy wegańskie. Chętnie organizujemy przyjęcia z oryginalnym menu.


Serdecznie Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorgrill
parkingkuchniawyżywienie
plac zabawzwierzętakominek
internet

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść