Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneOśrodek Wypoczynkowy Rafa


ul. Nadmorska 1Kategoria: domy wczasowe
76-107 JarosławiecLiczba miejsc: 75
(woj. zachodniopomorskie)Cena: 50zł - 70zł


www: www.owrafa.pl
tel. +48 (59) 810 94 15
tel. +48 606 273 047

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Ośrodek "RAFA" to kompleks budynków rozlokowanych na około 1,5 ha, 150 metrów od głównego zejścia na plażę. Warto dodać, że przy tak niewielkiej odległości od morza, ośrodek znajduje się w samym centrum Jarosławca. W zależności od pory roku, oferujemy różne typy wypoczynku: zielone szkoły, kolonie letnie, obozy sportowe i turnusy rehabilitacyjne.

Oferujemy pokoje 4, 5 i 6 osobowe. W każdym pokoju znajduje się toaleta, prysznic i telewizor. Goście mają możliwość nieodpłatnego wypożyczenia czajników. Na terenie ośrodka znajduje się nowo wybudowany, kryty basen z podgrzewaną wodą oraz 2 gorące jacuzzi. Bezpieczeństwo kąpiących się zapewnia ratownik.

Zapewniamy, że nikt nie wyjdzie głodny z naszej stołówki! Podawane dania są obfite i zróżnicowane. Na śniadaniu i kolacji przygotowujemy szwedzki stół, który „napełnia się” tak długo, aż ostatni Gość nie opuści stołówki. Każdego dnia podajemy obiady z dwóch dań i ciepłe kolacje. Warzywa pochodzą z naszego własnego, oddalonego o 16 kilometrów, ekologicznego gospodarstwa ogrodniczego.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorgrill
parkingkuchniawyżywienie
plac zabawbasen

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść