Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowanePokoje Gościnne U Mariusza


ul. Al. Żeromskiego 38Kategoria: pokoje gościnne
84-120 WładysławowoLiczba miejsc: 20
(woj. pomorskie)Cena: 25zł - 50zł


www: www.umariusza.com.pl
tel. +48 (58) 674 18 75
tel. +48 602-382-084

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Kwatery znajdują się we Władysławowie w odległości 250m do plaży. Posesja na której znajdują się kwatery wynosi 2 tyś. m. Mieści się w niej pawilon i dom wczasowy z pokojami i apartamentami z dużym, bezpłatnym parkingiem, placem zabaw dla dzieci oraz z altankami i grillem.

W pawilonie wczasowym oferujemy Państwu pokoje 1,2,3,4 osobowe z osobnymi wejściami. W każdym pokoju jest łazienka, telewizor (kablówka), czajnik i sprzęt plażowy. Do dyspozycji każdego wczasowicza jest wyposażona kuchnia. W domu wczasowym znajdują się apartamenty z balkonami oraz z pełnym wyposażeniem. Na posesji zapewniany jest internet bezprzewodowy.

Doba hotelowa trwa od godziny 14 w dniu przyjazdu, do 10 w dniu wyjazdu.

Obiekt czynny jest przez cały rok. Oferujemy Państwu także pobyt w naszym ośrodku poza sezonem letnim. Można skorzystać z wielu atrakcji: np. wycieczki rowerowej, spacery po plaży z kijkami do nordick walking, spożywanie świeżych ryb bałtyckich w różnych postaciach przyrządzonych przez gospodarza. Jak wiadomo w pobliżu jest OPO Cetniewo, w którym znajduje się aquapark i gabinety odnowy biologicznej i rehabilitacyjnejUdogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingkuchnia
internet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść