Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneSpa & Wellnes Estetica


ul. Piastowska 33aKategoria: SPA
48-300 NysaLiczba miejsc: 10
(woj. opolskie)Cena: 145zł - 275zł
(Pokaż na mapie)


www: www.spa-estetica.eu
tel. +48 570 519 866
tel. +48 606 638 760

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Ciągły pośpiech, szybkie tempo życia czy stresująca praca sprawiają, iż intensywna odnowa biologiczna staje się dziś koniecznością. Współczesny styl życia wymusza potrzebę wypoczynku, relaksu, wyciszenia oraz poprawy ogólnej kondycji naszego organizmu, by czuć się dobrze i aby sprostać codziennym wymaganiom, które serwuje nam życie.

Zapraszamy zatem do SPA & Wellness ESTETICA gdzie odnajdziecie spokój ducha, ukojenie po silnym stresie, zadbacie o kondycję swojego ciała. Otoczeni troskliwą opieką, wśród unoszącej się woni aromatycznych olejków i łagodnej, kojącej muzyki zaznacie wspaniałych chwil relaksu.

Nasz wykwalifikowany personel pomoże w doborze najodpowiedniejszego programu zabiegów dopasowanego ściśle do indywidualnych potrzeb każdego, tak aby już po kilku godzinach móc powrócić do codzienności bardziej pogodnym, wypoczętym oraz zrelaksowanym.

Po zabiegach polecamy pobyt w naszych pokojach lub apartamencie. Doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00. W cenę wliczona jest usługa na sauny, jacuzzi oraz siłownię. Dla gości hotelowych 10% rabatu na usługi kosmetyczne. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki (prysznic, WC, umywalka), telewizory, dostęp do internetu oraz klimatyzację.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorparking
saunaklimatyzacjafitness / siłownia
pokój dziennyinternet

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść