Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneZajazd U Krystyny


Ptaszkowa 737Kategoria: hotele
33-333 PtaszkowaLiczba miejsc: 25
(woj. małopolskie)Cena: 90zł - 170zł


www: www.zajazdukrystyny.pl
tel. +48 (18) 445 00 12
tel. +48 661 744 262

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

„Zajazd u Krystyny” to miejsce stworzone z myślą o profesjonalnej organizacji przyjęć weselnych, bankietów, komunii, chrzcin oraz przyjęć okolicznościowych. Organizujemy również zabawy sylwestrowe i andrzejkowe, na które serdecznie zapraszamy!

Zajazd powstał w 2006 r. umiejscowiony jest przy drodze krajowej nr 28, między Grybowem (7km) a Nowym Sączem (13km) w miejscowości Ptaszkowa, u podnóża góry Rosochatka. Z balkonów zajazdu podziwiać można przepiękne widoki na pasmo Jaworza oraz Trzech Kopców – charakterystyczne dla pasm Beskidu Niskiego. W tym miejscu nie można pominąć walorów turystycznych miejscowości Ptaszkowa, w której zlokalizowany jest Zajazd. Ptaszkowa to jedną z najstarszych miejscowości na terenie Gminy Grybów. Jej początki sięgają XIV w.

Goszcząc w pokojach hotelowych „Zajazdu u Krystyny” czas można spędzić korzystając z licznych ścieżek przyrodniczych, rozległych terenów do jazdy na rowerach górskich, a w zimie z wyciągu narciarskiego oraz trasy do biegów narciarskich. Gościom o większych ambicjach polecamy wyprawę na szczyt Jaworza gdzie wybudowana została prawie 30-to metrowa wieża z tarasem widokowym, zwieńczona krzyżem, z której rozpościera się piękny widok na panoramę gminy Grybów. Ponadto, w Ptaszkowej rokrocznie odbywają się liczne festyny, a w porze zimowej spartakiady – zawody w biegach narciarskich i zjazdach o memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia. Amatorom sportów zimowych polecamy wyciąg orczykowy, długości 450m, oświetlony, ratrakowany oraz sztucznie zaśnieżany. Na uwagę zasługuje fakt, że Ptaszkowa jest Gminnym Centrum Sportów Zimowych.

W Ptaszkowej znaleźć można liczne zabytki architektury drewnianej. Jednym z nich jest drewniany kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych z 1555 roku z bardzo bogatym wystrojem. W kościele przez wiele lat znajdowała się płaskorzeźba „Modlitwa w Ogrójcu” wykonana przez Wita Stwosza. Obecnie, ze względu na swoją wartość historyczną, kulturową i materialną płaskorzeźba znajduje się w muzeum w Nowym Sączu.Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingsala konferencyjna
wyżywienieplac zabawpłatność kartą
internet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść