Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneGościniec U Michała


DrzymałowoKategoria: pokoje gościnne
62-067 RakoniewiceLiczba miejsc: 58
(woj. wielkopolskie)Cena: 35zł - 140zł


www: www.gosciniecumichala.cgx.pl
tel. +48 (61) 444 15 26
tel. +48 728 371 345

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Oferujemy pyszne potrawy kuchni polskiej i staropolskiej. Zapraszamy na wyśmienite śniadania, obiady i kolacje.

Dysponujemy 120 miejscami konsumpcyjnymi w klimatyzowanej, nastrojowo urządzonej restauracji. Z każdego okna restauracji rozpościera się widok na piękną zieleń pobliskiego lasu.

Dysponujemy 48 miejscami noclegowymi w domkach i 2-sobowych pokojach z łazienkami, wygodnymi łóżkami, dostępem do internetu, telewizorami, telefonem oraz widokiem na las. Do dyspozycji Gości są także wolnostojące domki z całorocznym ogrzewaniem. W każdym 2 pokoje, łazienka, garderoba - do 8 miejsc noclegowych.

Goście odwiedzający nasz gościniec zamieszkają w komfortowych warunkach snu, relaksu i pracy w zaciszu eleganckich pokoi zaopatrzonych bardzo wygodne łóżka, dostęp do Internetu, telewizję kablową, bezpośrednie połączenie telefoniczne oraz widok na las.

Oferujemy 58 miejsc noclegowych. W ich skład wchodzą: Domki - Piętrowe, wolnostojące, całoroczne ogrzewanie, 2 pokoje, łazienka, garderoba. Do 8 miejsc noclegowych; Pokoje - Miejsca noclegowe w pokojach 2-osobowych, łazienka, telewizja.

Gościniec u Michała jest przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi zarówno dzięki konkurencyjnej ofercie cenowej, jak i specjalnemu menu dostosowanemu do potrzeb żywieniowych dzieci, a także miejscom, gdzie dzieci mogą spędzać czas i zażywać aktywności fizycznej.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorparking
wyżywienieplac zabawpiaskownica
internet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść