Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneDwór Marcinkowo Górne


Marcinkowo Górne 1Kategoria: dworki
88-410 GąsawaLiczba miejsc: 30
(woj. kujawsko-pomorskie)Cena: 100zł - 300zł


www: www.dwormarcinkowo.pl
tel. +48 (52) 302 50 06
tel. +48 603 063 065

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Dwór w Marcinkowie Górnym, położony jest na terenie malowniczego parku. Bramę wjazdową Dworu zdobią rzeźby dwóch wojów piastowskich trzymających tarcze herbowe.

Forma architektoniczna Dworu pochodzi z I połowy XVIII, na zespół podworski składa się: barokowy dwór, dwie oficyny oraz stajnia. Nieopodal Dworu na skraju parku znajduje się pomnik Leszka Białego, który w 1227 r. podczas zjazdu książąt został zamordowany przez Świętopełka. W 1927 r. z okazji 700-lecia śmierci Leszka Białego, wystawiono tu pomnik przedstawiający ugodzonego strzałą w plecy księcia na chwilę przed śmiercią. Zniszczony w czasie II wojny światowej pomnik, został odtworzony w 1973 r. przez Rudolfa Rogatego.

Pod koniec 2009 roku kompleks przeszedł gruntowną renowację, dzięki której możemy zaproponować Państwu najwyższy standard świadczonych usług w zabytkowym dworze.

Dwór składa się z dwóch głównych, zlokalizowanych w centralnej części sal Lustrzanych, dwóch bocznych – mniejszych sal Zielonych, baru z motywem XVIII-to wiecznego portalu pieca kaflowego oraz holu. Boczne sale doskonale spełniają rolę parkietu tanecznego lub sal konferencyjno-szkoleniowych.

Proponujemy Państwu pokoje 1, 2, 3 i 5 osobowe. Cena noclegu zawiera śniadanie.


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorsala konferencyjna
wyżywieniekominekinternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść