Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneGospodarstwo Agroturystyczne Paryja


Ołpiny 512Kategoria: agroturystyka
38-247 OłpinyLiczba miejsc: 20
(woj. małopolskie)Cena: 25zł - 35zł


www: www.paryja.pogorza.pl
tel. +48 692 756 540

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Gospodarstwo agroturystyczne „Paryja” położone jest na północnym krańcu wsi Ołpiny (gmina Szerzyny, powiat tarnowski, województwo małopolskie) granicząc bezpośrednio z wsiami Żurowa i Swoszowa. Geograficznie przynależy do Pogórza Ciężkowickiego, Fałdu Brzanka-Liwocz. Cały obszar znajduje się w zasięgu terytorialnym Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki. Powierzchnia gospodarstwa wynosi 13.08 ha i zajmuje południową część doliny potoka o bardzo urozmaiconym charakterze geograficznym (pola orne, łąki, pastwiska, lasy). Od południa przylega do urwistego zbocza lasu z występującymi na nim piaskowcowymi wychodniami skalnymi. Z tego właśnie dolinowego położenia zaczerpnięta jest nazwa „Paryja” oznaczająca niedostępną dolinę.

Szanowni Państwo, Nasze gospodarstwo posiada 20 miejsc noclegowych, wszystkie w tradycyjnej, pogórzańskiej, w pełni uposażonej chałupie regionalnej. Oferujemy noclegi w stylizowanych łóżkach piętrowych i pojedyńczych, w sumie 7 miejsc na łóżkach i 13 miejsc na materacach. Korzystając z noclegu u nas, będą Państwo mogli wypocząć z dala od zgiełku miasta, w pięknej okolicy. Nocleg w drewnianej tradycyjnej chałupie dostarczy Państu miłych wrażeń z pobytu na Pogórzu Ciężkowickim.

Zapraszamy również do korzystania w dodatkowych atrakcji naszego gospodarstwa. Polecamy w szczególności jazdę konną na terenie gospodarstwa i szlakiem "Karpackich Podków".

W cenie noclegu pościel oraz przygotowanie ogniska (po wcześniejszym uzgodnieniu).


Zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorgrill
parkingkuchniakąpielisko
stadnina konikominek

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść