Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneAgroturystyka Pod Lipą


Kożyczkowo 13Kategoria: agroturystyka
83-333 ChmielnoLiczba miejsc: 17
(woj. pomorskie)Cena: 35zł - 50zł
(Pokaż na mapie)


www: www.podlipa.wakacje.agro.pl
tel. +48 (58) 684 24 93
tel. +48 698 121 281

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym "Pod Lipą" w Kożyczkowie na Kaszubach.


Obiekt znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

Obiekt zajął 1 miejsce w konkursie "Piękna Wieś" w kategori najbardziej estetyczna zagroda rolnicza na szczeblu gminy, powiatu i województwa.

Gospodarstwo położone poza wsią, na wzniesieniu - piękne widoki, cisza, spokój, teren Kaszubskiego parku Krajobrazowego, przejażdżki wozem, kuligi, ogniska, dostawa pieczonego dzika, prosiaka, imprezy z udziałem kapeli kaszubskiej, produkty rolne własnej produkcji (jajka, mleko, w sezonie warzywa i owoce), komfort - apartamenty, pokoje.

Oferujemy Państwu możliwość wypoczynku w naszym 12ha gospodarstwie agroturystycznym. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pola, lasy i jeziora. Jak to na Kaszubach - teren mocno pagórkowaty. Dysponujemy łącznie 17 miejscami noclegowymi (apartamenty, pokoje). Istnieje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych do 25 osób.


Przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa piętrowy budynek.

Parter: pokój 2 osobowy i pokój 3 osobowy łazienka z WC, kuchnia z jadalnią.

Piętro: 6 jasnych i przytulnych pokoi (2-osobowych), każdy z własną łazienką i WC. Także na piętrze do dyspozycji gości komfortowy pokój wypoczynkowy z TV i kominkiem.

Dlaczego warto do nas przyjechać: ładna altana gwarantuje atrakcje kulinarne nawet przy niepogodzie, organizujemy dostawę pieczonego dzika, prosiaka, swojskiego chleba, chwila spokoju dla rodziców - dzieci mają swój plac zabaw, "na stanie" kucyk oraz koń - można pojeździć, prowadzimy aktywne gospodarstwo rolne, można zasiąść za sterami ursusa lub odwiedzać gospodarskie zwierzęta, w naszym gospodarstwie można kupić produkty rolne własnej produkcji (jajka, mleko, w sezonie warzywa i owoce), piękne widoki - gospodarstwo położone poza wsią na wzniesieniu, zarybiony staw, rowery na miejscu - 4 szt, stół do tenisa, piłkarzyki, boisko do siatkówki, kąpielisko w odległości 2 km (Jezioro Osuszyno).


Serdecznie zapraszamy!Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingkuchnia
rowerywyżywienieplac zabaw
kąpieliskokominekpokój dzienny

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść