Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowanePokoje Gościnne Syrena


ul. Zachodnia 56Kategoria: pokoje gościnne
90-403 ŁódźLiczba miejsc: 40
(woj. łódzkie)Cena: 50zł - 120zł


www: www.wikom.pl/syrenanoclegi
tel. +48 (42) 633 38 69

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Opis ośrodka
Położenie nasze jest bardzo dobre pod względem komunikacji samochodowej, miejskiej jak i pieszej (turystyczno -handlowej).Przykłady odległości do atrakcyjnych miejsc: Manufaktura - 300m ; Plac Wolności (początek ul.Piotrkowskiej -200 m ; Kina, Teatry, Filharmonia - w odl.przyjemnego spaceru.

Zajmujemy pierwsze piętro budynku. Wejście od ulicy, obok wejścia jest wjazd na niestrzeżony parking- podwórko przypadające do tej kamienicy. Nie świadczymy usług żywieniowych , w promieniu 200-400m tego rodzaju usług jest pod dostatkiem - obiady domowe, bistro, bary, kawiarnie, dania chińskie, McDonalds.

Istnieje możliwość korzystania z kuchni, po uzgodnieniu z personelem. Gorąca woda - darmo. Obiekt świadczący usługi noclegowe dla osób nie szukających luksusu (wyposażenie pokoi - łóżka, stół, krzesła). Doba hotelowa trwa od godziny 14 do 10 dnia następnego. W pokojach nie ma sanitariatów (toalety, umywalki i prysznice - na tym samym piętrze ( prysznic dodatkowo płatny - 5 zł) Brak sali konferencyjnej. Telewizor jest w holu przy recepcji. Lokal nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Staramy się aby goście czuli się u nas dobrze - pomimo braku tego czy tamtego...Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
parkingpłatność kartązwierzęta

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść