Szukaj ogłoszeń
szukaj

Szukanie zaawansowane

LokalizacjaKategorie obiektów


  SPA

Sanatorium Uzdrowiskowe ORW Kołobrzeg


ul. Koszalińska 72Kategoria: uzdrowiska
78-100 KołobrzegLiczba miejsc: 400
(woj. zachodniopomorskie)Cena: 60zł - 120zł


www: www.holtur.plOdległość od centrum: 6km
tel. +48 (94) 354 31 16
tel. +48 (94) 354 36 66

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" jest prowadzone przez Przedsiębiorstwo Usługowe "Holtur" sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu przy ulicy Koszalińskiej 72. Posiadamy wpis do rejestru podmiotów medycznych, wpis organizatora turnusów rehabilitacyjnych i wpis do rejestru ośrodków rehabilitacyjnych.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 7 hektarów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza - do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa. Wzdłuż plaży biegnie do Kołobrzegu i do Ustronia Morskiego nowo wybudowana ścieżka rowerowa stanowiąca fragment międzynarodowej trasy rowerowej nr 10. Ośrodek położony jest przy trasie Kołobrzeg - Koszalin; w odległości ok. 5 km od centrum Kołobrzegu. W sąsiedztwie Sanatorium znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej umożliwiające szybkie dotarcie do Kołobrzegu.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" to w okresie letnim również ośrodek wczasowy. Jednakże podstawową działalnością ośrodka jest działalność sanatoryjna i rehabilitacyjna z bogatą bazą zabiegową znajdującą się na miejscu.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" składa się z budynku głównego, w którym mieści się recepcja, kawiarnia, jadalnia, baza zabiegowa, sala gimnastyczna, kryty basen (wym. 25 m x 12,5 m), siłownia oraz oddzielnych dwupiętrowych budynków (tzw. willi). Pokoje z umywalkami oraz pokoje typu "studio" (1 łazienka na 2 pokoje) znajdują się w budynku głównym (kategoria turystyczna). W budynku głównym na III piętrze znajdują się także wyremontowane pokoje o podwyższonym standardzie (kategoria komfort). W budynku głównym znajdują się także pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami (kategoria standard). Pokoje z łazienkami o standardzie podstawowym (kategoria turystyczna) i apartamenty dwu i czteroosobowe (kategoria familijna) mieszczą się na terenie ośrodka w odległości od 220 do 370 metrów od budynku głównego na tzw. "osiedlu", składającym się z budynków dwupiętrowych, w których na każdej kondygnacji mieści się 5 lub 6 pokoi 2 i 3-osobowych lub typu 2+2 z łazienką.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" jako jedne z nielicznych w Kołobrzegu korzysta z własnego ujęcia solanki. 06 czerwca 1989 roku oddano do eksploatacji własne ujęcie o nazwie „Anastazja”. Odwiertu dokonano na głębokość 354 metrów skąd z warstw czwartorzędu i liasu do dziś czerpana jest solanka.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" z racji swojego położenia w pewnej odległości od centrum miast jest oazą spokoju i ciszy, tak potrzebnych do prawidłowej regeneracji sił w trakcie kuracji uzdrowiskowej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.


Galeria zdjęć obiektuPowiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Udogodnienia


łazienkatelewizorradio
parkingsaunarowery
sala konferencyjnawyżywieniebasen
dost. dla os. niepełnosprawnychpłatność kartązwierzęta
tenisfitness / siłowniainternet

Lokalizacja na mapieWyślij zapytanie rezerwacyjne


Imię i nazwisko


  Dane dotyczące pobytu  


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


  Dane kontaktowe  


Adres e-mail

Telefon


Treść


Wyślij