Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowane


Sanatorium Uzdrowiskowe ORW Kołobrzeg


ul. Koszalińska 72Kategoria: uzdrowiska
78-100 KołobrzegLiczba miejsc: 400
(woj. zachodniopomorskie)Cena: 60zł - 120zł


www: www.holtur.plOdległość od centrum: 6km
tel. +48 (94) 354 31 16
tel. +48 (94) 354 36 66

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" jest prowadzone przez Przedsiębiorstwo Usługowe "Holtur" sp. z o.o. z siedzibą w Kołobrzegu przy ulicy Koszalińskiej 72. Posiadamy wpis do rejestru podmiotów medycznych, wpis organizatora turnusów rehabilitacyjnych i wpis do rejestru ośrodków rehabilitacyjnych.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" jako wydzielona enklawa w nadmorskim pasie unikatowego lasu bukowego, zajmuje powierzchnię ponad 7 hektarów. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie morza - do plaży (ok. 600 m) prowadzi droga przez Park Krajobrazowy (park siedliskowy objęty ochrona programu Natura 2000) i rezerwat dzikiego ptactwa. Wzdłuż plaży biegnie do Kołobrzegu i do Ustronia Morskiego nowo wybudowana ścieżka rowerowa stanowiąca fragment międzynarodowej trasy rowerowej nr 10. Ośrodek położony jest przy trasie Kołobrzeg - Koszalin; w odległości ok. 5 km od centrum Kołobrzegu. W sąsiedztwie Sanatorium znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej umożliwiające szybkie dotarcie do Kołobrzegu.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" to w okresie letnim również ośrodek wczasowy. Jednakże podstawową działalnością ośrodka jest działalność sanatoryjna i rehabilitacyjna z bogatą bazą zabiegową znajdującą się na miejscu.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" składa się z budynku głównego, w którym mieści się recepcja, kawiarnia, jadalnia, baza zabiegowa, sala gimnastyczna, kryty basen (wym. 25 m x 12,5 m), siłownia oraz oddzielnych dwupiętrowych budynków (tzw. willi). Pokoje z umywalkami oraz pokoje typu "studio" (1 łazienka na 2 pokoje) znajdują się w budynku głównym (kategoria turystyczna). W budynku głównym na III piętrze znajdują się także wyremontowane pokoje o podwyższonym standardzie (kategoria komfort). W budynku głównym znajdują się także pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami (kategoria standard). Pokoje z łazienkami o standardzie podstawowym (kategoria turystyczna) i apartamenty dwu i czteroosobowe (kategoria familijna) mieszczą się na terenie ośrodka w odległości od 220 do 370 metrów od budynku głównego na tzw. "osiedlu", składającym się z budynków dwupiętrowych, w których na każdej kondygnacji mieści się 5 lub 6 pokoi 2 i 3-osobowych lub typu 2+2 z łazienką.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" jako jedne z nielicznych w Kołobrzegu korzysta z własnego ujęcia solanki. 06 czerwca 1989 roku oddano do eksploatacji własne ujęcie o nazwie „Anastazja”. Odwiertu dokonano na głębokość 354 metrów skąd z warstw czwartorzędu i liasu do dziś czerpana jest solanka.

Sanatorium Uzdrowiskowe "ORW Kołobrzeg - Podczele" z racji swojego położenia w pewnej odległości od centrum miast jest oazą spokoju i ciszy, tak potrzebnych do prawidłowej regeneracji sił w trakcie kuracji uzdrowiskowej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
parkingsaunarowery
sala konferencyjnawyżywieniebasen
dost. dla os. niepełnosprawnychpłatność kartązwierzęta
tenisfitness / siłowniainternet

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść