Szukaj ogłoszeńSzukanie zaawansowaneBojarski Gościniec


ul.Ogrodowa 28Kategoria: pensjonaty
17-220 NarewkaLiczba miejsc: 26
(woj. podlaskie)Cena: 100zł - 190zł


www: www.bojarskigosciniec.eu
tel. +48 606 232 528
tel. +48 606 264 022

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Malowniczo położona na skraju Puszczy Białowieskiej Narewka, niewielka miejscowość o ciekawej architekturze i pięknych walorach wypoczynkowych i krajobrazowych zaprasza w swoje skromne progi. Serdeczność i gościnność miejscowej ludności są dodatkowymi atutami. Żeby przekonać się o tym trzeba tu przyjechać i poznać piękne nieznane zakątki w sercu Puszczy. Jest tu jeszcze jedno miejsce, które służy odwiedzającym tę okolicę, a mianowicie położony na pięknym zakolu rzeki Narewka nowopowstały Bojarski Gościniec. Oferujemy gościom salę konsumpcyjną na 120 miejsc otwartą przez cały rok a w okresie letnim duży taras na około 60 osób. To właśnie z tego miejsca rozciąga się przepiękny widok na rzekę, dziewicze łąki, na których pojawiają się dzikie zwierzęta, a w tle ukazują się wierzchołki wyniosłych świerków tworzących ścianę Puszczy Białowieskiej.

Od kwietnia do czerwca trwa nieustanny ptasi koncert, a momenty przed wschodem słońca przyciągają wielu miłośników przyrody, bo to właśnie wtedy ptasi śpiew osiąga apogeum. Dzięki dużej ilości jaskółek mamy bardzo mało komarów

Przekonać się o tym można spędzając noc w naszym Gościńcu, w którym mamy do dyspozycji gości 14 miejsc noclegowych i 12 miejsc w domku wolnostojącym. Dopełnieniem tego wszystkiego jest kuchnia prowadzona przez doświadczonych kucharzy.

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do Narewki i Bojarskiego Gościńca.


Udogodnienia
łazienkatelewizorradio
grillparkingsala konferencyjna
wyżywieniepokój dzienny

Lokalizacja na mapie

Wyślij zapytanie rezerwacyjne

Imię i nazwisko


Dane dotyczące pobytu


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


Dane kontaktowe


Adres e-mail

Telefon


Treść