Szukaj ogłoszeń
szukaj

Szukanie zaawansowane

LokalizacjaKategorie obiektów


  SPA

Zajazd U Krystyny


Ptaszkowa 737Kategoria: hotele
33-333 PtaszkowaLiczba miejsc: 25
(woj. małopolskie)Cena: 90zł - 170zł


www: www.zajazdukrystyny.pl
tel. +48 (18) 445 00 12
tel. +48 661 744 262

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

„Zajazd u Krystyny” to miejsce stworzone z myślą o profesjonalnej organizacji przyjęć weselnych, bankietów, komunii, chrzcin oraz przyjęć okolicznościowych. Organizujemy również zabawy sylwestrowe i andrzejkowe, na które serdecznie zapraszamy!

Zajazd powstał w 2006 r. umiejscowiony jest przy drodze krajowej nr 28, między Grybowem (7km) a Nowym Sączem (13km) w miejscowości Ptaszkowa, u podnóża góry Rosochatka. Z balkonów zajazdu podziwiać można przepiękne widoki na pasmo Jaworza oraz Trzech Kopców – charakterystyczne dla pasm Beskidu Niskiego. W tym miejscu nie można pominąć walorów turystycznych miejscowości Ptaszkowa, w której zlokalizowany jest Zajazd. Ptaszkowa to jedną z najstarszych miejscowości na terenie Gminy Grybów. Jej początki sięgają XIV w.

Goszcząc w pokojach hotelowych „Zajazdu u Krystyny” czas można spędzić korzystając z licznych ścieżek przyrodniczych, rozległych terenów do jazdy na rowerach górskich, a w zimie z wyciągu narciarskiego oraz trasy do biegów narciarskich. Gościom o większych ambicjach polecamy wyprawę na szczyt Jaworza gdzie wybudowana została prawie 30-to metrowa wieża z tarasem widokowym, zwieńczona krzyżem, z której rozpościera się piękny widok na panoramę gminy Grybów. Ponadto, w Ptaszkowej rokrocznie odbywają się liczne festyny, a w porze zimowej spartakiady – zawody w biegach narciarskich i zjazdach o memoriał Romana Stramki i Zbigniewa Kmiecia. Amatorom sportów zimowych polecamy wyciąg orczykowy, długości 450m, oświetlony, ratrakowany oraz sztucznie zaśnieżany. Na uwagę zasługuje fakt, że Ptaszkowa jest Gminnym Centrum Sportów Zimowych.

W Ptaszkowej znaleźć można liczne zabytki architektury drewnianej. Jednym z nich jest drewniany kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych z 1555 roku z bardzo bogatym wystrojem. W kościele przez wiele lat znajdowała się płaskorzeźba „Modlitwa w Ogrójcu” wykonana przez Wita Stwosza. Obecnie, ze względu na swoją wartość historyczną, kulturową i materialną płaskorzeźba znajduje się w muzeum w Nowym Sączu.


Galeria zdjęć obiektuPowiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Udogodnienia


łazienkatelewizorradio
grillparkingsala konferencyjna
wyżywienieplac zabawpłatność kartą
internet

Lokalizacja na mapieWyślij zapytanie rezerwacyjne


Imię i nazwisko


  Dane dotyczące pobytu  


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


  Dane kontaktowe  


Adres e-mail

Telefon


Treść


Wyślij