Szukaj ogłoszeń
szukaj

Szukanie zaawansowane

LokalizacjaKategorie obiektów


  SPA

Gospodarstwo Agroturystyczne Paryja


Ołpiny 512Kategoria: agroturystyka
38-247 OłpinyLiczba miejsc: 20
(woj. małopolskie)Cena: 25zł - 35zł


www: www.paryja.pogorza.pl
tel. +48 692 756 540

Dzwoniąc powołaj się na
supernoclegi.com.pl

Gospodarstwo agroturystyczne „Paryja” położone jest na północnym krańcu wsi Ołpiny (gmina Szerzyny, powiat tarnowski, województwo małopolskie) granicząc bezpośrednio z wsiami Żurowa i Swoszowa. Geograficznie przynależy do Pogórza Ciężkowickiego, Fałdu Brzanka-Liwocz. Cały obszar znajduje się w zasięgu terytorialnym Parku Krajobrazowego Pasma Brzanki. Powierzchnia gospodarstwa wynosi 13.08 ha i zajmuje południową część doliny potoka o bardzo urozmaiconym charakterze geograficznym (pola orne, łąki, pastwiska, lasy). Od południa przylega do urwistego zbocza lasu z występującymi na nim piaskowcowymi wychodniami skalnymi. Z tego właśnie dolinowego położenia zaczerpnięta jest nazwa „Paryja” oznaczająca niedostępną dolinę.

Szanowni Państwo, Nasze gospodarstwo posiada 20 miejsc noclegowych, wszystkie w tradycyjnej, pogórzańskiej, w pełni uposażonej chałupie regionalnej. Oferujemy noclegi w stylizowanych łóżkach piętrowych i pojedyńczych, w sumie 7 miejsc na łóżkach i 13 miejsc na materacach. Korzystając z noclegu u nas, będą Państwo mogli wypocząć z dala od zgiełku miasta, w pięknej okolicy. Nocleg w drewnianej tradycyjnej chałupie dostarczy Państu miłych wrażeń z pobytu na Pogórzu Ciężkowickim.

Zapraszamy również do korzystania w dodatkowych atrakcji naszego gospodarstwa. Polecamy w szczególności jazdę konną na terenie gospodarstwa i szlakiem "Karpackich Podków".

W cenie noclegu pościel oraz przygotowanie ogniska (po wcześniejszym uzgodnieniu).


Zapraszamy!


Galeria zdjęć obiektuPowiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Powiększ zdjęcie


Udogodnienia


łazienkatelewizorgrill
parkingkuchniakąpielisko
stadnina konikominek

Lokalizacja na mapieWyślij zapytanie rezerwacyjne


Imię i nazwisko


  Dane dotyczące pobytu  


Data przyjazdu

Data wyjazdu

Ilość osób


  Dane kontaktowe  


Adres e-mail

Telefon


Uwagi


Wyślij